التماس ساموئل اتوئو به خانم پلیس!

درآمد هفته ای 296 میلیون تومانی ساموئل اتوئو و التماس وی از مامور جریمه بخاطر صدور قبض 32 پوندی جریمه پارک ممنوع سوژه رسانه ها شده است.
این فوتبالیست هفته ای 185 هزار پوند درآمد داشته اما برای قبض جریمه 32 پوندی از مامور صدور قبض التماس می کند.
در این تصاویر مامور اهل میلان قبض جریمه 60 یورویی را بدلیل پارک کردن اتومبیل در محل ممنوع به وی نشان می دهد اما وی برای اینکه جریمه نشده و این مبلغ را پرداخت نکند، از مامور التماس می کند.
وی انگشتهای خود را نا امیدانه به سمت مامور خانم گرفته و تا آخرین ثانیه سعی می کند نظر مثبت وی را جلب کند. درآمد وی در هر فصل فوتبال بالغ بر6.9 میلیون پوند است.

عکسهای فوتبالی و غیر فوتبالی

http://amirhosseinfarahani.persianblog.ir

/ 6 نظر / 79 بازدید
منصور

سلام دوست خوبم. وبلاگت خيلي زيباست. بهت تبريک مي گم. [گل] وب سايت رسمي توپ پاتوق (www.tooppatogh.co.cc) با مديريت يکي از همين دوستاي بلاگفاييتون با امکانات زير افتتاح شد: 1. جديدترين مطالب سرگرم کننده عاشقانه، تصاوير جديد و کلي مطالب ديگه 2. تالار گفت و گو بدو بيا تا دير نشده عضو شو و حالشو ببر. هر روز آپ مي شه ها! از ما گفتن بود. آدرس ما: www.tooppatogh.co.cc فعلا... [بوسه]

وبگاه روز

سلام من شما را در سایت مرجع فارسی موبایل لینک کردم لطفا سایت ما را با نام ::مرجع فارسی موبایل :: و به آدرس http://www.roooz.ir لینک کنید با تشکر

مرتضی پاشایی

مرسی که به وبلاگ من سر زدید و نظرتون درباره بازی تراکتور ملوان دادید [گل]

مرتضی پاشایی

مرسی که لینک کردید اسم های مورد علاقه من یکی همینه یکی هم ارتش سرخ تبریزه یاشاسین آذربایجان یاشاسین ایران [گل][گل][گل]