پایان اعتصاب در فوتبال اسپانیا

پیش از این بازیکنان تیم‌های حاضر در رقابت‌های دسته اول لالیگا عنوان کرده بودند که با توجه به جمع بدهی‌های باشگاه‌های اسپانیا به بازیکنان که از50 میلیون یورو هم فراتر رفته حاضر به حضور در این رقابت‌ها نیستند.

در این نشست اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای از سازمان لیگ اسپانیا درخواست کرد تا تضمینی به بازیکنان برای دریافت بدهی‌های گذشته و البته حق و حقوق فصل آینده داده شود تا بیش از 200 بازیکنی که ازباشگاه‌های مختلف طلبکارهستند، دست از اعتصاب بردارند.

پس از این جلسه، اتحادیه‌ی فوتبالیست‌های حرفه‌ای لالیگا با انتشار بیانیه‌ای عنوان کرد:‌ در جلسه با مسئولان برگزارکننده لیگ، به این نتیجه رسیدیم که اعتصاب روز‌های شنبه‌، یک شنبه و دو شنبه لغو شده و لیگ آغاز شود. از مسئولان به دلیل درک حساسیت موضوع و خرج دادن صبر و شکیبایی تشکر می کنیم و البته تشکر ویژه داریم از تمام بازیکنان اسپانیایی و غیر اسپانیایی که ما را در راستای احقاق حقوق بازیکنان همراهی کردند.

به این ترتیب رقابت‌های هفته‌ی دوم لالیگا روز شنبه آغاز خواهد شد. دیدارهای هفته‌ی اول هم برنامه ریزی شده تا روز 28 دسامبر برگزار شود، هرچند هنوز توافق نهایی حاصل نشده است.

/ 2 نظر / 20 بازدید
مرتضی پاشایی

با " شاید عدالت همین باشد " آپم [گل] تا ساعاتی دیگر تحلیل بازی دربی آذربایجان رو میزارم [گل]

مرتضی پاشایی

با " شاید عدالت همین باشد " آپم [گل] تا ساعاتی دیگر تحلیل بازی دربی آذربایجان رو میزارم [گل]