آرای کمیته انضباطی بازی پرسپولیس - استیل آذین اعلام شد

*** بازیکنان پرسپولیس:

رضا نورمحمدی 2 ماه محروم ـ 15 میلیون تومان جریمه نقدی

رحمان احمدی یک جلسه محروم ـ 10 میلیون تومان جریمه نقدی

اشپیتیم آرفی یک جلسه محروم ـ 10 میلیون تومان جریمه نقدی

حسین بادامکی توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت 5 میلیون تومان جریمه نقدی

مجتبی شریفی رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال افزود: همچنین قاسم عبدالصمدی تدارکات تیم پرسپولیس به علت رفتارهای غیرورزشی با 2 جلسه محرومیت از همراهی تیمش و یک میلیون تومان جریمه نقدی روبرو شد.

او گفت: به غیر از جریمه و محرومیت بازیکنان این 2 تیم ، برای باشگاه استیل آذین به علت تاخیر سه دقیقه ای در ورود به زمین بازی در نیمه دوم 600 هزار تومان ، حرکات ناشایست عوامل این تیم در بازی 30 میلیون تومان و به علت داشتن هفت بازیکن اخراجی و اخطار گرفته چهار میلیون تومان جریمه نقدی درنظرگرفته شد.

مجتبی شریفی افزود: باشگاه پیروزی هم به علت الفاظ ناشایست طرفدارانش به پرداخت 30 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده است.

او اظهار داشت: سوشا مکانی ، رحمان احمدی ، ماتیوس آلونسو و رضا نورمحمدی به علت گزارش ناظران بازی و کمیته انضباطی مبنی بر تخلفات دیگری که در پایان بازی داشتند به کمیته انضباطی احضار می شوند تا آرای دیگری درخصوص آنان صادر شود ضمن آنکه علی دایی هم به این کمیته دعوت شده است.

تیم های پرسپولیس و استیل آذین جمعه گذشته در پایان هفته سی ام رقابت های فوتبال باشگاه های برتر در ورزشگاه آزادی به داوری خداداد افشاریان به مصاف هم رفتند که در پایان پرسپولیس 2 ـ یک استیل آذین را شکست داد. این بازی در دقایق پایانی حاشیه های فراوانی داشت که منجر به اخراج سه بازیکن از 2 تیم شد. مهدی محمدی و ماتیوس آلونسو ، از استیل آذین و نورمحمدی از پرسپولیس از زمین مسابقه اخراج شدند.

/ 1 نظر / 76 بازدید
mohsen

با سلام در صورت تمایل به تبادل لینک اطلاع دهید.