جلسه رویانیان با معاونان باشگاه/ تجلیل از پیشکسوت تلویزیون و سینما

به گزارش خبرنگار مهر، همایش تجلیل از چهره های ماندگار پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس شنبه شب با حضور مسئولان این باشگاه، مسئولان فدراسیون فوتبال، اهالی رسانه و پیشکسوتان و بازیکنان سرخپوشان در سالن همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد. قرار است در این همایش از 12 چهره ماندگار پرسپولیس در دهه 40 و 50 با اهدا تندیس تجلیل شود. این تعداد به انتخاب پیشکسوتان پرسپولیس مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

در همین راستا صبح امروز شنبه محمد رویانیان با برخی از معاونان و مسئولان باشگاه پرسپولیس جلسه ای را برگزار و طی آن از آنها خواست برای برگزاری این مراسم از تمام توانشان استفاده کنند. مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد که پیشکسوتان هویت و سرمایه باشگاه هستند و باید از فردای این مراسم به فکر برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان ماندگار باشگاه در دهه های 60 و 70 باشند.

براساس تصمیم مسئولان باشگاه پرسپولیس و شرکت حمایت از پیشکسوتان، قرار است امشب سهام این شرکت به بازیکنان پیشین سرخپوشان واگذار شود که از این جمع پنج پیشکسوت سهام شرکت پرسپولیس را دریافت خواهند کرد. همچنین از مرتضی احمدی هنرمند پیشکسوت و یکی از قدیمی ترین هواداران پرسپولیس تجلیل خواهد شد.

همایش تجلیل از چهره های ماندگار باشگاه پرسپولیس با اجرای جواد خیابانی، تهیه کنندگی جواد هاشمی و همکاری حسین یاریار برگزار خواهد شد.

/ 3 نظر / 398 بازدید
sina

======================================== =============###======##=======###====== =======#======##======##======###======= ======###=====#############==###======== ========##=####===========#####====###== ========###===================######==== ==###==##=======================###===== ===####===========================##=##= ====##====================###======###== ====#===================#######=====#=== ===##===================########====##== ===#=====####===========#######======#== ===#======###==============##========#== ===##===========================#===##== ===##==========================#====##== ====##=======================##====##=== =====##==####============####=====##==== ======##====##############=======##===== =======###=====================###====== ==========###===============###========= ============#################=========== ===================###================== ===================###================== خوش حال میشم ب منم سر بزنی اگه اومدی نظر یادت نره مرسی!!!!!!

meysam

سلام وبلاگ بسیار خوبی دارید اگه مایل بودین من رو لینک کنید ممنون

حسین

سلام لینکتو گذاشم حالا لینکمو بزار. hossein100.mihanblog.com