تمام اشتباهات فردوسی‌پور و برنامه 90

 
یک سال قبل و درست در چنین روزهایی عادل فردوسی پور در حضور واعظ آشتیانی ( مدیرعامل وقت استقلال) اشاره به جدول لیگ برتر در سایت باشگاه استقلال داشت و اینکه در این جدول مسوولان سایت امتیازات و رده تیم سپاهان را درست محاسبه نکرده بودند. در آن زمان نیز روابط واعظ و قلعه نویی سرمربی تیم سپاهان در بدترین حالت ممکن بود.
 
جالب اینکه حالا پس از یک سال چنین اشتباهی در سایت برنامه 90 رخ می دهد و فردوسی پور نیز امتیازات و جایگاه تراکتورسازی را درست محاسبه نمی کند.

---------------------------------------------------------------------------------
نظر نیکی کریمی درمورد برنامه نود و عادل فردوسی پور
عکسهای فوتبالی و غیر فوتبالی

نیکی کریمی بازیگر سینمای ایران در گفت وگویی به تمجید از برنامه نود پرداخته است…    

فارسی: او درباره برنامه ۹۰ گفته :به نظرم ۹۰ یک برنامه خوب ودیدنی است و یک جورهایی لازم است که چنین برنامه​ای در حوزه ورزش وجودداشته باشد. وی درادامه گفته :جذابیت برنامه ۹۰دراین است که در هر قسمت آن تازگی وجوددارد و هربار اتفاقی می​افتد که به جذابیت آن اضافه می​کند.

نیکی کریمی در پاسخ به این پرسش که برخی معتقدند اتفاقات حاشیه ای برنامه ۹۰ممکن است به متوقف شدن آن منجر شود، گفت : فکر می​کنم ۹۰ جایگاه خودش را دارد و نمی​توان این برنامه را متوقف کرد.
فکر می​کنم مجری هر برنامه تلویزیونی روی آن برنامه تاثیر دارد . عادل فردوسی پور هم آدم باهوشی است . او در همه این سال​ها کاری کرده که حسابی دربرنامه و بین مردم جا افتاده است.

/ 0 نظر / 34 بازدید