ساموئل اتوئو پردرآمدترین فوتبالیست جهان درسال 2011

گفته می شود؛ باشگاه های اینترمیلان و آنژی ماخاچ پس از یک هفته مذاکره ؛بالاخره در مورد انتقال اتوئو بر سر مبلغ 25 تا 27 میلیون یورو به توافق رسیده اند.

وال استریت ژورنال در این باره نوشته است : بازیکن سابق تیم های اینترمیلان و بارسلونا با امضای این قرارداد؛ نه تنها از نظر دستمزد بالاتر ازرونالدو و مسی قرار می گیرد بلکه حقوقی بیشتر از پردرآمدترین بازیکن بسکتبال آمریکا (NBA( یعنی کوبه برایانت و پردرآمدترین بازیکن بیس بال آمریکا یعنی آلکس رودریگز دریافت خواهد کرد .

بنابراین شاید بتوان به اتوئو؛ لقب پردرآمدترین ورزشکار دنیا را هم داد این خبر برای هم تیمی های کامرونی اتوئو نیز خبر خوبی است چون او در فصل گذشته با پرداخت 1/3 میلیون دلار برای هر کدام از آنها؛ یک ساعت مچی 42هزار دلاری خرید.

به نوشته بی بی سی ؛ اتوئو با وجود این و جدا از دستمزد هنگفتی که می گیرد؛ در تیم جدیدش با نگرانی هایی هم مواجه است او در این تیم همانند دیگربازیکنان تیم آنژی ماخاچ باید به دلایل امنیتی در شهر مسکو؛ زندگی و تمرین کند و در هر فصل 15 بار مسافت 1250 مایلی را برای برگزاری دیدارهای خانگی طی کند

از سوی دیگر هواداران فوتبال لیگ برتر روسیه با شعارهای نژادپرستانه شان در مدت کوتاه حضور روبرتو کارلوس در تیم آنژی ماخاچ؛ وی را مجبور کرده اند به خداحافظی از فوتبال فکر کند .

اتوئو؛ فردا (پنجشنبه ) عازم جمهوری داغستان روسیه می شود تا خود را برای دیدار آینده این تیم مقابل تیم روستوف روسیه آماده کند.

تیم آنژی ماخاچ که در حال حاضر در رتبه چهارم لیگ روسیه قرار دارد؛ درماه ژانویه گذشته توسط سلیمان کریم اف خریداری شد و پیش از این بازیکنانی مانند روبرتو کارلوس و یوری زیرکوف را به خدمت گرفته است .
مستند کریستیانو رونالدو


پسری که رویایی داشت

در این مستند با کریس همراه هستیم و تمامی اتفاقها و فعالیت هایش را مشاهده می کنیم. نظر افراد مختلف مانند همبازی ها و افراد خانواده کریستیانو ، نظر مربیان رونالدو همچون سر آلکس فرگوسن و همچنین بازیکنان تیم ملی پرتقال مانند لوئیز فیگو را خواهید شنید. مختصری از زندگی شخصی رونالدو را نیز خواهید دید.


/ 2 نظر / 13 بازدید
Alireza

سلام.خواستم به عنوان یه دوست بهت این مطلب هارو بگم. 1-اگه میخوای بازدید وبلاگت به طور رایگان روزانه حداقل به 2000 تا وحد اکثر بسته به تلاش خودت به روزی 9000 تا هم برسه به وبلاگ من سر بزن.فقط کافیه وقت بذاری و مطلب دوم رو تو 10 دقیقه کامل بخونی. 2-اگه میخوای که روزانه در کنار اینکه کار های اینترنتیت رو انجام میدی از طریق یه سایت مطمین ایرانی پول هم در بیاری و روزانه با چند کلیک درآمد ثابت داشته باشی.به وبم سر بزن.نمی خوام تبلیغات وبلاگمو بکنم.گفتم که به عنوان یه دوست دارم بهت می گم.اگه خواستی بیا.پشیمون نمیشی رفیق.

علی

شايد شما هم از آن دسته از صاحبان سايت ها و يا وبلاگها باشيد که به دنبال افزايش واقعي آمار سايت خود هستيد . پيشنهاد ما استفاده از سيستم افزايش آمار ميخک دات نت ميباشد که واقعا معجزه ميکند . و تحت حمايت کامل گروه اينترنتي ميخک دات نت فعاليت ميکند. فقط با يک کد شما هم در جمع بزرگان قرار گيريد . http://mikhak.net/pagerank/