پس لرزه های شکست آرسنال مقابل بارسلونا در رسانه ها و مطبوعات

عکسهای فوتبالی و غیر فوتبالی

ونگر و فان‌پرسی در آستانه محرومیت!!

آرسن ونگر و فان پرسی به خاطر اظهارنظرشان درباره داوری بازی برابر بارسلونا در آستانه خطر محرومیت قرار گرفتند.

   

پس از مصاحبه ونگر و فان‌پرسی علیه بوساکا داور بازی برابر بارسلونا، یوفا منتظر گزارش داور و ناظر بازی است تا جریمه‌ای را که به احتمال فراوان محرومیت خواهد بود، برای این دو در نظر گیرد.

ونگر و فان پرسی پس از شکست آرسنال برابر بارسلونا علیه بوساکا مصاحبه کردند. حالا، یوفا بر اساس گزارش داور و ناظر بازی می‌خواهد با سرمربی و کاپیتان آرسنال برخورد کند.

در رفتگی انگشت دلیل تعویض زود هنگام دروازه‌بان آرسنال.

طبق اعلام باشگاه آرسنال انگشت "وویسیچ ژسنی" دچار دررفتگی شد تا کادر فنی مجبور به تعویض اجباری این بازیکن شوند.
   
"ژسنی" در دیدار سه شنبه شب مقابل بارسلونا در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا خیلی زود جای خود را به مانوئل آلمونیا داد. دروازه بان لهستانی آرسنال در دقیقه 16 این دیدار با شوت دانی آلوز از ناحیه انگشت دچار در رفتگی شد.

آرسن ونگر در این خصوص به "ساکرنت" گفت: انگشت ژسنی در رفته است. باید تاندون دست او را معاینه کنیم تا ببینیم مدت زمان درمانش چقدر طول می کشد.

آرسنال پیش از این"لوکاژ فابیانسکی" را برای باقیمانده رقابت های فصل از دست داده و این در حالی است که "ویتو مانوئه" دروازه بان قرضی هال سیتی هم از مصدومیت پا رنج می برد.

دیدار برگشت تیم های فوتبال بارسلونا و آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب با پیروزی 3 بر یک تیم بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ به پایان رسید.

فان پرسی: داور به ما خیانت کرد
روبین فان پرسی مهاجم هلندی آرسنال در صحبتهایی ماسیمو بوساکا، داور مسابقه را «مضحک و خنده دار» خوانده و معتقد است که داور با اخراج او، «روند بازی را مقابل بارسلونا کشته است.»
   

بارسلونا در نهایت با نتیجه 1-3 مقابل آرسنال به برتری رسید و این درحالی بودکه فان پرسی در دقیقه 55 و زمانی که بازی 1-1 دنبال می شد، با دریافت دومین کارت زرداز زمین مسابقه اخراج شد.

فان پرسی در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت:« فکر می کنم این تاثیر بزرگی بر بازی ما داشت. به نظر من ، این اخراج کاملا خنده دار بود، من چطور می توانم زمانی که 95 هزار نفر بالا و پائین می پرند، صدای سوت داور را بشنوم.»

فان پرسی جلوتر از مدافع بارسلونا به دنبال مال خود کردن توپ بود و خط نگه دار به نشانه آفساید پرچم خود را بالا برد.البته یک ثانیه بعد از سوت داور، این مهاجم توپ را به سمت دروازه شوت کرد و باعث شد تا داور کارت زرد دوم را به فان پرسی نشان دهد. زمان کم بین سوت داور و شوت فان پرسی بود که این ستاره هلندی را به شدت عصبانی کرد.

فان پرسی ادامه داد:« این حتی کار را بدتر کرد. من اگر فاصله بین سوت او و ضربه من 4 ، 5 یا 6 ثانیه بود تصمیمش رادرک می کنم ولی از زمانی که او سوت را زد تا زمانی که من ضربه را زدم یک ثانیه بیشتر طول نکشید که این کاملا مضحک است.او سه شنبه شب کلا بد بود و تمام سوتهایی که می زد علیه ما و خنده دار بود. نمی دانم او چرا برای قضاوت این بازی انتخاب شده بود و این کاملا مضحک است.»

بازیکنان آرسنال از جمله فان پرسی سعی در این داشتند تا داور را متقاعد کنند که صدای سوت را نشنیده اند ولی توضیحات آنها قابل قبول نبود و داور کارت زرد دوم و در نتیجه کارت قرمز را مقابل صورت فان پرسی گرفت

ستاره هلندی ادامه داد:« من توضیح دادم که اینجا 95هزار نفر بالا و پائین می پرند و من نتوانستم صدای سوت او را بشنوم. ولی او گفت کارت زرد دوم..ما حس می کنیم که به ما اندکی خیانت شده است ولی ما به شدت جنگیدیم. وقتی بازی 1-1 بود، با تمام توان نبرد کردیم و نظر ما این است که داور بازی را کشت .»

تمجید دنی آلوس از عملکرد تیمش
دانی آلوس ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا زبان به تمجید از هم تیمی هایش به خاطر عملکرد فوق العاده در مصاف با آرسنال در دیدار برگشت دو تیم درنوکمپ گشوده است.
   

بارسا که در دیدار رفت با نتیجه 1-2 مغلوب آرسنال شده بود در دیدار برگشت با نتیجه 1-3 به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم پایانی رقابتها راه یافت

در پایان این مسابقه دانی آلوس به خبرنگار مارکا گفت:« تنها یک بارسلونا و دو دیدار (رفت و برگشت وجود دارد) که ما کار را برای حریفمان بسیار سخت کردیم. در ورزشگاه جو بسیار خوبی حاکم بود. افراد توانستند به خوبی روند بازی را بخوانند و این برای ما بسیار خوب بود.»

عکسهای فوتبالی و غیر فوتبالی

/ 0 نظر / 73 بازدید